Pukla "petarda" u Valjevu! "Mladi beli" pobedili domaćina 5:2!!!

24. avgust 2016. 19:00 Sport Pirot Plus Online

Valjevo: Radnički – Radnički Pirot 2:5 ( 0 :2 )

Radnički: Savić, Vasov, Đorđević, Vasić, Mijalković, Kostadinović, Stojanov Mijatović , N. Petrović ( Bandić) L. Petrović, ( Milošević), Ivković ( Aleksov ), Barošević.

Rezerve: Manić, Bandić, Mijatović, Aleksov, Branković, Petrović, Nikolić

Strelci: Ivković u 14. i 74. min., Luka Petrović u 29. min., Milošević u 59. min. i Barošević u 90. min.

Još jedna dobra igra i značajna pobeda mladog tima Radničkog. Ekipa Jova Čučkovića igrala je bolje od svog domaćina, sigurno u odbrani, organizovanije, bila aktivnija tokom meča i na kraju osvojila važne bodove u prodoru ka gornjem delu tabele.

Predrag Ivković otvorio je seriju golova evro golom sa 25 metara u 14. minutu. Ovaj igrač je i postigao četvrti gol što je potvrdilo razliku u kvalitetu.

Drugi gol je delo snažnog centarfora Luke Petrovića u 29. minutu. Domaći tim je posle vodjstva Piroćanaca od 3:0, strelac Milošević, uspeo u 69. minutu da smanji rezultat, da bi Ivković srušio sve njihove nade u 74. minutu.

Valjevci su smogli snage da dva minuta kasnije smanje na 4:2. Konačan ishod i ubedljivu pobedu pirotskog tima postavio je i overio Barošević u poslednjim trenucima meča.

Trener Jovo Čučković više je nego zadovoljan.

Igra polako dolazi. Razlika u kvalitetu bila je očigledna. Moji momci su u svemu bili bolji, postigli pet golova, propustili su još povoljnih prilika, ali se osetilo zadovoljstvo visokim vodjstvom. Ova pobeda je od izuzetnog značaja jer je ostvarena na gostovanju. Uz to potvrdila je da stvaramo veoma dobar tim koji će igrati još bolje. Bili smo uspešni u svim delovima tima. U ,,zadnjoj,,liniji kapiten Vasić i Mijalković, uz podršku Vasova i Djordjevića, delovali su veoma sigurno, na sredini smo držali loptu. Tu su dominirali Kostadinović, Ivković, Stojanov i najmladji Petrović a naši napadači Luka Petrović , Barošević Željko Milošević su potvrdili svoje golgeterske sposobnosti. Predrag Ivković bio je pravi dobar organizator igre i dvostruki strelac. Da ne nabrajam, kompletan tim odigrao je dobro, rekao je zadovoljan, za Naxi Plus radio i Portal Plus online trener Jovo Čučković.

Očigledno da je bilo potrebno malo vremena, da Jovo Čučković ukomponuje tim što se iz utakmice u utakmicu pokazuje. Bravo ,,mladi beli,,!!!

Radnički u subotu 27.avgusta dočekuje ekipu Lokomotive. Utakmica se igra od 13 časova.

Kadeti Radničkog koje trenira Slobodan Đošev savladali su u prvenstvu FS RIS u Negotinu ekipu Hajduk Veljka sa 1:0. U sledećem kolu Piroćanci neće imati protivnika, ekipa Kopernikus nije u mogućnosti da dođe.

Pioniri i petlići u nedelju 28.avgusta gostuju ekipi Dunav iz Prahova. Mečevi se igraju od 12 i 14 časova.